OlliTrans
Головна сторінка Контакти
  • Russian
  • Ukrainian
НОВИНИ КОМПАНІЇ
ІНТЕРНЕТ Надрукувати Надіслати електронною поштою

ТОВ «Оллі Транс» надає послуги широкосмугового доступу в інтернет за волоконно-оптичними лініями зв’язку на швидкостях до 1 Гбіт/сек.

 

На даному етапі розвитку телекомунікаційних технологій найбільш швидким середовищем для передачі сигналу залишається оптичне волокно: якість зв’язку, надійність передачі даних та швидкість обміну інформацією знаходяться на найвищому рівні та значно перевершують по усім показникам традиційну схему зв’язку з використанням мідних ліній та модемного обладнання.

 

Власна розгалужена оптоволоконна мережа ТОВ "Оллі Транс" дає можливість організувати підключення клієнта безпосередньо до опорної мережі компанії в максимально стислі терміни та надавати послуги на швидкості до 1Гбіт/сек.

 

Інтернет від ТОВ «Оллі Транс» - це не лише доступ до джерел різноманітної інформації, спрощення та прискорення бізнес-процесів, спосіб спілкування та вирішення різноманітних питань, також це:

  • Якість. Власна оптоволоконна мережа та сучасне телекомунікаційне обладнання гарантують високошвидкісний, надійний та постійний доступ в інтернет.
  • Надійність. Маршрутизація інтернет-трафіка за волоконно-оптичними каналами зв’язку гарантує безперешкодну працездатність послуг та сервісів. Багаторазове резервування усіх важливих сегментів, цілодобовий технічний моніторинг стану всіх базових точок та магістральних каналів забезпечують безперервне функціонування мережі компанії.
  • Швидкість. Компанія побудувала власну розгалужену оптоволоконну мережу та має можливість надавати доступ до високошвидкісного інтернет за технологією Fast Ethernet на швидкості до 1Гбіт/сек. Швидкість доступу відповідає заявленій у тарифних пакетах. Підключення до мережі відбувається у максимально стислі терміни.
  • Легкість бюджетування. Безлімітні тарифні плани та фіксована вартість послуг доступу до мережі інтернет спрощують процес як поточного, так і довгострокового бюджетування.
  • Оптимальна ціна. Вартість безлімітних пакетів інтернет є однією з найкращих на ринку.

 

 

Для отримання додаткової інформації та інформації щодо тарифів звертайтесь у Відділ продажу:
+38 (044) 390 17 75, Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. , http://www.ollie.com.ua