OlliTrans
Головна сторінка Контакти
  • Russian
  • Ukrainian
НОВИНИ КОМПАНІЇ
01.06.2017

Шановні абоненти! Надання телекомунікаційних послуг від ТОВ «ОЛЛІ ТРАНС» на базі власної оптичної мережі для наших клієнтів триватиме без змін та втрати якості. З повагою керівництво компанії...
детальніше

31.05.2017

Шановні абоненти! Відповідно до УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №133/2017 від 15 травня 2017 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування...
детальніше

ІНТЕРНЕТ Надрукувати Надіслати електронною поштою

ТОВ «Оллі Транс» надає послуги широкосмугового доступу в інтернет за волоконно-оптичними лініями зв’язку на швидкостях до 1 Гбіт/сек.

 

На даному етапі розвитку телекомунікаційних технологій найбільш швидким середовищем для передачі сигналу залишається оптичне волокно: якість зв’язку, надійність передачі даних та швидкість обміну інформацією знаходяться на найвищому рівні та значно перевершують по усім показникам традиційну схему зв’язку з використанням мідних ліній та модемного обладнання.

 
 
VPN Надрукувати Надіслати електронною поштою

Технологія Virtual Private Network (скорочено VPN) здобула популярність серед компаній, де потрібен оперативний обмін великими масивами конфіденційної інформації з використанням загальнодоступних каналів передачі даних: компаній з географічно розгалуженою структурою та банків. І все це завдяки тому, що саме VPN робить можливим не лише об’єднання територіально розрізнених підрозділів будь-якої компанії, а й забезпечує високий рівень захисту інформації при мінімальних витратах.

 
 
ОРЕНДА ОПТИЧНИХ ВОЛОКОН Надрукувати Надіслати електронною поштою

Однією з послуг, які надає ТОВ «Оллі Транс» своїм клиєнтам, є послуга оренди волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ). Ця послуга орієнтована в першу чергу на операторів зв’язку та крупних корпоративних клієнтів, яким необхідна  організація повністю закритого каналу зв'язку або передача даних в специфічному форматі.