OlliTrans
Головна сторінка Контакти
  • Russian
  • Ukrainian
НОВИНИ КОМПАНІЇ
ПРО КОМПАНІЮ Надрукувати Надіслати електронною поштою

ТОВ «Оллі Транс» - телекомунікаційна компанія (Ліцензія №466289 від 10.07.2009р.), послуги якої орієнтовані як на крупних корпоративних клієнтів і операторів зв'язку, так і на представників середнього та малого бізнесу і домашніх користувачів. Нові можливості та технології, якісні сервіси, направлені на індивідуальні потреби кожного клієнта, нове бачення при вирішенні складних телекомунікаційних завдань – все це ми пропонуємо вже сьогодні.
 
Надання телекомунікаційних послуг на базі власної оптичної мережі від ТОВ «Оллі Транс» є одним з перспективних напрямків розвитку «ОЛЛІ ГРУП», до сфери діяльності якої належать також наступні інноваційні проекти:
 

«Відеопробки» - соціальний проект on-line відео-спостереження за транспортною ситуацією в містах України. Ресурс розрахований на автолюбителів і за рахунок трасляції відео з камер на автомагістралях і перехрестях міста допоможе пересуватися більш ефективно, оминаючи затори. База камер постійно збільшується. Ведеться відео-архів.


Можна з гордістю констатувати, так звану «зелену» спрямованість проекту, що орієнтована на поліпшення екологічної обстановки в регіоні та його соціальну значимість та спрямованніть на покращення дорожньої ситуації в великих містах.

Інтегровані системи управління та моніторингу безпеки. Компанія спеціалізується на послугах, продуктах та рішеннях в сфері проектів побудови «Безпечних міст» із застосуванням технологій інтелектуальної обробки відеоданих і функціональної аналітики. У портфелі рішень компанія має в своєму розпорядженні спеціалізовані програмно-апаратні комплекси систем контролю дорожньої ситуації, автоматичні системи контролю порушень правил дорожнього руху, спеціалізовані муніципальні та корпоративні інтегровані комплексні системи управління та моніторингу безпеки, безпеки дорожнього руху, безпеки будівель, споруд та інфраструктури.

 

 

Про команду:

  • Ми – команда професіоналів, мета якої – бути корисними нашим клієнтам, даруючи їм радість спілкування щодня;
  • Ми сповідаємо єдиний принцип в розвитку бізнесу: «Інноваційність + Динамічність + Орієнтація на клієнтів».

 

  • Наша місія – відкривати нові можливості і збагачувати життя наших клієнтів, надаючи їм найсучасніші і найякісніші, максимально зручні та прості у використанні послуги і сервіси.

 

Наші цінності:

  • Якісний сервіс;
  • Надання сучасних, простих, надійних і зручних у використанні послуг;
  • Пошана до клієнтів і турбота про них.

 

Наші послуги задовольняють і передбачають потреби наших клієнтів, оскільки ми будуємо масштабований телекомунікаційний простір, який дозволить кожному абонентові сформувати власний мультимедійний світ для розвитку бізнесу і спілкування.